Z przyjemnością ogłaszamy listę zgłoszeń, które przeszyły do kolejnego etapu i spełniły warunki formalne Konkursu:

Laura Aalto-Setälä
Jimmy Anderegg
Rebecca Arday
Kalina Bańka – Kulka
Santa Bekmane
Sergei Belaoki
Grzegorz Bibro
Dagmara Bielecka
Paul van den Bijgaart
Ieva Birgele
Beryl Brenner
Barbara Bugdol
Marta Byrdziak
Kayla Cantu
Weronika Chrząstek
Brent A Cole
Teresa Cukier
Olivia Leigh Curtis
Éva Czibor
Jan Čihák
Míra Dávida
Josef Divin
Dalia Doron
Pati Dubiel
Mariia Dunaiska
Alena Lintava Dvořáková
Natalia Dzidowska
Inita Emane
Alexander Fekete
Agata Garbacz
Dainis Gudovskis  
Marta Ģibiete
Brianna Gluszak
Aneta Głowacka
Judit Grünfelder
Anna Eliza Gwiazda
Katarzyna Harasym
Jennifer Halvorson
Kim Harty
Martin Hlubuček
Cristina Ilinca
Krista Israel
Janusz Jaremen
Benjamin Johnson
Su-yeon Kim
Aleksandra Krogulecka
Katarzyna Krej
Zuzana Kubelková
Magdalena Maria Kuźniarz
Oleksandr Kovalskyi
Birgit Köblitz
Hana Kužniarová
Ignacy Lewicki
Izabela Liwacz

Sigrid Luitsalu
Marta Łojek
Kamila Mróz
Damon MacNaught
Emilia Marcjasz
Szymon Dawid Martewicz
Dan Mirer
John Moran
Joanna Muzyka
Ján Mýtny
Amelia Nowak
Jagoda Nowak-Bieganowska
Emilia Omilianowicz
Paweł Palewicz
Gosia Pawłowska
Małgorzata Piątek
Sebastian Pietkiewicz
Vendulka Prchalová
Torsten Roetzsch
Taniguchi Sakae
Nadine Saylor
David Schnuckel
Anne Scott
Madeline Rile Smith
Filomena Waleria Smoła
Sylwia Sosińska
Meiko Shibata
Helen Slater Stokes
Piotr Stramski
Anežka Stupková
Zofia Agnieszka Szudy
Maciej Szynwelski
Anna Świat Pavlína Šváchová
Lucie Švitorková
Elżbieta Trzewiczek-Pietkiewicz Bogusław Ukleja
Konrad Urban Urbanowicz
Kristiina Uslar
Dora Varga
Josefína Váchová
Kristyna Venturova
Pavel Voinitski
Janusz Walentynowicz
Adam Włodarczyk
Anna Wójcicka
Hoseok Youn
Angelika Zajdlic
Tina Zakierska
Aleksandra Katarzyna Zawistowska
Sylwia Zdzichowska
Konstanty Zieliński
Marcin Zieliński
Jagoda Zych
Justyna Żak


Gratulujemy!

Kolejnym etapem jest ocena Jury.
Pełny Regulamin Konkursu znajduje się na stronie: Regulamin